Myrka 6/6, Legnica 59-220
NIP: 694-16-79-607
Telefon: 667 705 065
Email: biuro@csa-24.pl
Bramki piłkarskie często różnią się między sobą pod względem wagi, wymiarów, sposobu montażu, wielkości czy materiału. Oprócz tego grupa docelowa dla której zostają stworzone, jest różna – bramki piłkarskie dla młodzieży, dzieci czy dorosłych. Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?
Najpopularniejszym surowcem, z którego produkuje się bramki piłkarskie jest aluminium. Materiał ten cechuje trwałość, oraz lekkość. Bramki aluminiowe są odporne na uszkodzenia i bardzo wytrzymałe. Aluminiowa konstrukcja zapewnia także optymalną stabilność. Do tego bramki są bezpieczne oraz łatwe do przeniesienia i zdecydowanie posłużą na wiele lat.
Odpowiednia wielkość bramki, zaoszczędzi nerwów przy próbie dopasowania jej do naszego terenu. Jeśli bramka ma być przeznaczona dla dziecka, które stawia pierwsze kroki, jednak już pała miłością do piłki nożnej, warto wybrać minibramki, które z łatwością wkomponują się w przestrzeń domową. Większe bramki, zwykle około 3×2 m będą idealne do ogrodu zarówno dla starszych dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Największe bramki piłkarskie, dochodzące nawet do przeszło 7 m szerokości, to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących stworzyć u siebie w ogrodzie popularnego orlika.
Bramki piłkarskie to produkty, które zdecydowanie nie powinny być ciężkie. Jeśli bramka ma być mobilna, powinna bez problemu dać przenieść się z miejsca na miejsce. Zaletą lekkich bramek jest także ich duże bezpieczeństwo. Dzięki wykonaniu z lekkiego materiału, można uniknąć ewentualnych kontuzji, a zderzenie z nią nie spowoduje żadnej krzywdy.
Warto zwrócić uwagę również na montaż bramki. Szybkość, a także prostota jej rozłożenia ma znaczenie. Nikt nie lubi skomplikowanych konstrukcji, których złożenie zajmuje zbyt wiele czasu.
Wybór bramki powinien być podyktowany przede wszystkim wzrostem, wiekiem, ale również oczekiwaniami fanów piłki nożnej. Dzięki szerokiej gamie bramek piłkarskich, bez problemu można dopasować je do indywidualnych preferencji graczy.